Co o mně říkají

Zajímá Tě, jak vnímají výsledky našeho společného snažení moje klientky? 

Diana byla mým koučem několikrát a každé z našich sezení bylo pro mě inspirativní a objevné, zejména díky jejímu talentu odkrývat ty správné cestičky, které Vás dovedou k novému poznání i nečekaným objevům uvnitř Vaší vlastní duše. Diana má cit pro to, kdy je třeba člověku na druhé straně nechat čas a kdy je třeba ho naopak trochu pošťouchnout, aby nezůstalo jen u prázdných slov. Slova jsou pěkná a příjemná, ale skutečná změna může přijít jen se skutečným činem. Pokud se při čtení těchto řádek rozhodujete, zda koučování s Dianou vyzkoušet, neváhejte. Věřím, že díky neobyčejné energii, kterou od ní dostanete se budete cítit „nakopnutí“, plni chuti pustit se do práce na sobě, na svém životě, na svém světě… tak jako já, a že Vám Diana pomůže ve Vašem odhodlání vytrvat a dostane z Vás to nejlepší co ve Vás je. Stojí to za to!“

Kateřina K.

Spolupráci s Dianou jsem zahájila na doporučení své kolegyně a jsem ráda. Díky ní jsem velmi rychle přišla na to, že neustálým ohlížením se do minulosti nic nezměním a nedokážu. Pod jejím vedením jsem přestala řešit, co by bylo, kdyby se bývalo stalo… Teď se zcela soustředím na svůj osobní růst a svoji budoucnost. Její neustálý optimismus je nejen velmi nakažlivý, ale také mě pokaždé přesvědčí, že i nemožné je možné. Naše sezení mají cíl a konkrétní výstupy. Díky jejímu nadhledu, toleranci a asertivitě jsem překonala sama sebe a dotáhla plánované kroky ke stanovenému cíli. Jako kouče ji mohu jen doporučit.

Jana C.

Dianu oceňuji pro její profesionalitu a udržení si nadhledu. Zároveň mi dodává neutuchající nadšení a energii, takže práce na sobě se pro mne stává úžasným a zábavným zážitkem a radostí z každého dalšího kroku, ke kterému mi dopomáhá otevíráním nových obzorů a možností. Pomáhá mi s odstraňováním mantinelů, které člověk sám sobě nevědomky dává. Jako průvodce na této cestě je spolehlivou oporou a díky jejímu optimizmu a víře v mou schopnost překonat sebe sama je můj krok na této cestě lehčí.

Helena F.

Vždy jsem si myslela, že si své povinnosti musím vyřešit jen sama. A hlavně, že musím změnit všechno a všechny kolem sebe. Chyba lávky. Díky koučinku a jmenovitě Dianě Laurichové jsem pochopila, že musím změnit zejména své myšlení, postoj a komunikaci, abych docílila úspěchu nejen v partnerství, ve vztahu ke svým dětem a nakonec i ve firmě. Nečekejte zázrak během týdne. On se dostaví plíživě, ale o to trvaleji. Diano, děkuji.

Lucie Š.

K Dianě jsem se dostala v nejhorší fázi svého života. Cítila jsem se vyhořelá, jak jako matka dvou dětí, tak jako manželka a najít si práci, kterou bych stíhala, která by mě přinášela dostatek financí a uspokojení, mi přišlo nemožné. Vše bylo špatně a nic jsem nedokázala změnit. Již po prvním koučovacím sezení jsem si uvědomila, že se s tím dá něco dělat. Chtěla jsem najít osobní stabilitu a přitom plně žít pro rodinu a své sny. Díky Dianině práci se mnou zvládám s nadhledem, úsměvem a větším sebevědomím všechny situace, které mi běžný život přináší. Diana je profesionální životní koučka, která ve mě probudila touhu být ženou, která naplno žije svůj život. Dovedla mě k hlubokému sebepoznání, větší víře v sebe sama a k touze na sobě dále pracovat.

Zuzana M.