Dej životu nový rozměr s Aerojógou

Aerojógu miluju a naučím ji i Tebe!

Mojí mantrou je pestrost a srozumitelnost.

Se mnou se na józe rozhodně nudit nebudeš.

Všechny pozice rychle pochopíš a s radostí si je zacvičíš,

protože během lekce beru ohled i na tvoje aktuální možnosti.

Aero & Fly jóga je zábavné cvičení v sítích zavěšených ze stropu, při kterém posilujete a protahujete i svaly, o nichž jste dosud netušili, že je máte. Aero jóga je jedinečná v tom, že dává cvičení nový rozměr.

Cvičení není omezené věkem. Od malých dětí až po babičky ji může praktikovat kdokoliv, kdo má chuť si hravou formou posílit a protáhnout celé tělo. Vyzkoušejte ji a ucítíte, že i vaše svaly pracují jinak, a že se i vaše páteř celá krásně protáhne

Aero jóga v síti

Jediné, co vám ve cvičení může zabránit, je zdravotní omezení a těhotenství. Máte-li například potíže s tlakem, trpíte-li kardiovaskulárním onemocněním, není tato jóga, bohužel, pro Vás vhodná.

aero jóga v sítí v záklonu

Klasické jógové prvky se zde cvičí za pomoci sítě, která se využívá jako opora. Síť umožňuje hlubší protažení.

Lze se v ní vyvěsit, a tím dochází k dekompresi páteře, uvolnění obratlů a natažení ztuhlých svalů. Toto jiné cvičení neumožňuje. Zároveň se při této józe hodně pracuje s rovnováhou, což posiluje a zpevňuje všechny hluboko uložené svaly. A to i ty, které normálně nejsme zvyklí používat.

Diana sedí s nohama vzhůru na Vespě

Proč právě Aerojóga?

Aero&Fly jógu miluju a ráda ji učím zábavnou formou ostatní.

Dlouhá léta jsem si jógu užívala jen na straně spokojeného klienta. Potřeba změny nastala až po prvním setkání s Aero&Fly jógou. 

Po první odcvičené hodině jsem z ní byla tak nadšená, že do týdne visela síť i u mě doma.

Sestavy z běžných hodin mi velice rychle přestaly stačit a proto jsem se zapsala na kurzy Aero&Fly jógy a prošla jsem certifikací pro instruktory jógy. Józe jsem díky tomu hlouběji porozuměla, svoji jógovou praxi jsem posunula dále a jógu jsem začala i učit.

Aero&Fly jógu mám ráda pro její variabilitu a také proto, že v lidech podporuje přirozenou hravost. Dalším jejím specifikem jsou obrácené pozice s efektem uvolnění a vyvěšení celé páteře, což vnímám jako její další velké pozitivum. To nám žádné jiné cvičení neumožní. Samozřejmostí je, že stejně jako klasická jóga a pilates umí našemu tělu prospět, pokud ji cvičíme správně.

Na hodinách hlídám správné provádění cviků a i při plném sále se snažím o individuální přístup. Abych uspokojila požadavky pro všechny úrovně obtížnosti, ukazuji různé varianty pozic. Takže si podle své aktuální kondice můžete vybrat tu optimální variantu právě pro Vás.

Jednotlivé jógové pozice vysvětluji tak, aby je pochopil a mohl provést i naprostý začátečník.

Zvu Vás na objevování pozic, o kterých jste doposud ani neslyšeli.

Těším se na Vás na hodinách Aerojógy!

Diana na Vespě

Aktuální termíny Aero&Fly workshopů s Di jsou uvedeny zde na stránkách. Pro rezervaci místa si prosím pište na:  aerojoga@dianalaurichova.cz

Přehled a objednávky mých pravidelných lekcí jsou k dispozici na stránkách jógových studií:

DŮM JÓGY

LETSTUDIO

Aktuální workshopy

Core a paže pod drobnohledem

Kdy: 7. června 2020 , 16:00 – 20:00 hodin

Kde: Letstudio, Kolejní 1, Praha 6 – Dejvice

Za kolik: 790 Kč za osobu

Workshop je určený všem, bez rozdílu věku a úrovně.   Je vhodný pro všechny co si chtějí vyzkoušet jógu tak trošku jinak nebo obohatit svoji FLY jógovou praxi o něco nového.

Program:

V první části se protáhneme, zahřejeme a zaměříme se při tom na CORE (hluboký stabilizační systém) a paže. Opět začneme precizním provedením základních cviků s důrazem na správné postavení těla při cvičení. Vyzkoušíme si řadu variant jednotlivých cviků v různých obtížnostech.

Přestávka s možností si zobnout něco dobrého a zdravého pro doplnění energie. Během přestávky bude prostor i pro dotazy, které k FLY józe nebo obecně ke cvičení v sítích máte a obvykle na ně není během lekcí čas

Ve druhé části workshopu přejdeme k dynamičtějším variantám pozic a přidáme si i složitější Fly pozice. Nebojte se, obtížnost druhé části workshopu přizpůsobím skupině, která se sejde.

Rezervace:  aerojoga@dianalaurichova.cz

Zpevnění svalstva celého těla, nejen do plavek

Kdy: 28. června 2020, 16:00 – 20:00 hod

Kde: Letstudio, Kolejní 1, Praha 6 – Dejvice

Za kolik: 790 Kč za osobu

I tento workshop je určený všem, bez rozdílu věku a úrovně. Je vhodný pro všechny co si chtějí vyzkoušet jógu tak trošku jinak nebo obohatit svoji FLY jógovou praxi o něco nového.

Program:

V první části se protáhneme, zahřejeme . Workshop je tentokrát zaměřený na zpevnění svalstva celého těla. Opět začneme precizním provedením základních cviků s důrazem na správné postavení těla při cvičení. Vyzkoušíme si řadu variant jednotlivých cviků v různých obtížnostech.

Přestávka s možností si zobnout něco dobrého a zdravého pro doplnění energie. Během přestávky bude prostor i pro dotazy, které k FLY józe nebo obecně ke cvičení v sítích máte a obvykle na ně není během lekcí čas

Ve druhé části workshopu přejdeme k dynamičtějším variantám pozic a přidáme si i složitější Fly pozice. Nebojte se, obtížnost druhé části workshopu přizpůsobím skupině, která se sejde.

Rezervace:  aerojoga@dianalaurichova.cz

Galerie z proběhlých workshopů

Aero&Fly joga s Di pro páry 12.7.2020

fotky z workshopu aerojógy pro páry

ZPEVNĚNÍ SVALSTVA CELÉHO TĚLA nejen do plavek 28.6. 2020

fotky z workshopu na zpevnění svalstva celého těla

CORE a PAŽE pod drobnohledem 31.5. 2020

fotky z workshopu Core a paže

NOVOROČNÍ WORKSHOP 12.1.2020

fotky z vánočního workshopu aero jógy

Chceš dostávat pravidelnou dávku inspirace?

Přihlaš se k odběru novinek.

.
Diana píše blog